menu
logo

OČNÍ OPTIKA BUČOVICE

EYES OPTIK Bučovice

Otevírací doba:

Pondělí:  8.00 - 14:30
Úterý:  8.00 - 16.00
Středa:  8.00 - 14.30
Čtvrtek:  8.00 - 16.00
Pátek:  8.00 - 14.30
Ostatní dny zavřeno!
________________

Poliklinika Bučovice

Sovětská 912, Bučovice

Tel: 517 330 395
bucovice@eyes-optik.cz

Odpovědný vedoucí:
Jana Zourková

Služby naší optiky Bučovice

Servis brýlí

Poskytujeme záruční i pozáruční servis, drobné opravy, letování na všechny obruby u nás zakoupené. V současné době jsme schopni po domluvě poskytnout pozáruční servis brýlových obrub – většinu druhů oprav a výměn poškozených dílů nebo celých obrub i u obrub nezakoupených na našich pobočkách.

Slevy pro pojištěnce

Po celý rok poskytujeme slevy od 10 % pojištěncům VZP, držitelům SpereCard. Držitelům Rodinných a Senior pasů rovněž poskytujeme slevu 10% na nákup obrub. V průběhu roku poskytujeme akční slevy na všechny produkty až do výše 50%.

Sortiment v optice Bučovice

DIOPTRICKÉ BRÝLE

Brýle jsou víc než nositelem dioptrií, brýle jsou také módním doplňkem. S vhodnými brýlemi si můžete vychutnat každý okamžik v práci, při sportu, při zvláštní příležitosti, na cestách nebo doma.

Nabízíme široký sortiment kvalitních brýlových obrub předních světových značek, ale také brýle ekonomických variant. Poradíme Vám, jaké brýle si vybrat z naší široké nabídky a doporučíme Vám nejvhodnější brýlové čočky pro pohodlné a bezpečné vidění.

BRÝLOVÉ ČOČKY

Naše firma spolupracuje řadu let s firmou OMEGA OPTIX ,s.r.o. v oblasti brýlových čoček. Tato firma zároveň distribuuje brýlové čočky značky NIKON. Po dohodě s klientem je možné objednání brýlových čoček i od jiných dodavatelů jako je např. Hoya, Essilor, Rodenstock, Zeiss apod.

SLUNEČNÍ BRÝLOVÉ ČOČKY

Sluneční brýlové čočky se vyrábějí ve velmi široké škále barev a odstínů. Mohou být z plastu, trivexu, polykarbonátu, ale také ze skla (Ray-Ban). Barva je rovnoměrně nanesená po celé ploše nebo postupně od nejtmavšího odstínu po nejsvětlejší (tzv. gradální zabarvení) a to v různé intenzitě. Na barevné čočky je možné nanést i zrcadlovou úpravu.

Nejčastěji používanou úpravou slunečních brýlových čoček je polarizace. Ta odráží sluneční paprsky a eliminuje oslnění (např. při řízení auta), dále posiluje přirozené barvy, zlepšuje kontrasty a viditelnost.

Dioptrické sluneční čočky se vyrábí do standardních i slunečních obrub, včetně sportovních.

SPECIÁLNÍ BRÝLE

Speciální samozabarvovací brýlové čočky pro řidiče – jsou aktivovány viditelným světlem i UV zářením, jsou polarizační a zajišťují tak maximální redukci rušivých odrazů, inteligentně a rychle mění své zabarvení v závislosti na intenzitě okolního světla.

Speciální terapeutické barvy na brýlové čočky – užívají se u některých očních onemocnění (makulární degenerace, diabetická retinopatie, šedý zákal apod.), poskytují úlevu zraku a snižují oslnění, mají UV filtr a blokují modrou složku světla.

SLEVY POJIŠTĚNCŮM

Po celý rok poskytujeme pojištěncům VZP, členům Klubu zdraví VZP a držitelům SpereCard slevy minimálně 10%. V průběhu roku nabízíme zvýhodněné nabídky na veškeré produkty až do výše 50%.

DOPLŇKOVÝ SORTIMENT

• pouzdra na brýle,
• čisticí prostředky na brýle (spraye, mikrovláknové utěrky, jednorázové utěrky, čistící sety),
• lupy,
• doplňky ke kontaktním čočkám (roztoky, pouzdra na kontaktní čočky, pinzety, umělé slzy),
• náplasťové, látkové a přísavkové okluzory, stopery,
• sluneční klipy a předvěsy na brýle,
• šňůrky a řetízky na brýle z různých materiálů,
• náhradní díly k brýlím.

Oční optika Bučovice

Síť optik EYES OPTIK

Otevírací doba:

Pondělí: 8.00 - 14:30
Úterý: 8.00 - 16.00
Středa: 8.00 - 14.30
Čtvrtek: 8.00 - 16.00
Pátek: 8.00 - 14.30
Ostatní dny zavřeno!

Poliklinika Bučovice

Sovětská 912, Bučovice

Tel: 517 330 395
bucovice@eyes-optik.cz

Odpovědný vedoucí:
Jana Zourková

beforeafter