SPECIÁLNÍ AKCE SLEVA 50 % NA VŠECHNY BRÝLOVÉ OBRUBY

Pouze teď na naší pobočce v Brně na ulici Dornych 2a (vedle Galerie Vaňkovka) pro vás máme speciální nabídku, kdy při nákupu jakýchkoliv brýlových obrub získáte automatickou slevu 50 %! Objednejte se na vyšetření zraku právě teď!

EYES OPTIK Brno

Oční optika Brno

Otevírací doba:
Po, Út, St, Pa: 9.00 - 17.00
Čtvrtek: 12.00 - 19.00
Sobota: dle dohody

Ostatní dny zavřeno!
Pobočka klimatizována
Odpovědný vedoucí: Bc. Zdeněk Schwab

MĚŘENÍ ZRAKU

Za cenu 420 Kč Vám provedeme odborné dioptrické měření (refrakci). Tuto službu získáte zdarma při zakoupení brýlové obruby nebo brýlových čoček v ceně min. 1000 Kč. Neváhejte nás kontaktovat a domluvte si rovnou termín měření zraku.

SERVIS BRÝLÍ

Poskytujeme záruční i pozáruční servis, drobné opravy, letování na všechny obruby u nás zakoupené. V současné době jsme schopni po domluvě poskytnout pozáruční servis brýlových obrub – většinu druhů oprav a výměn poškozených dílů nebo celých obrub i u obrub nezakoupených na našich pobočkách.

SLEVY PRO POJIŠTĚNCE

Po celý rok poskytujeme slevy od 10% pojištěncům VZP, držitelům SpereCard. Držitelům Rodinných a Senior pasů rovněž poskytujeme slevu 10% na nákup obrub. V průběhu roku poskytujeme akční slevy na všechny produkty až do výše 50%.

Přihlásit se nebo registrovat

Obnovení hesla

ZŮSTÁVÁME OTEVŘENI!

lockdown
Vážení zákazníci,
Navzdory aktuálnímu lockdownu zůstávají všechny naše pobočky otevřeny v původní otevírací době.
Nemusíte se tak bát přijít na vyšetření či pro nové brýle nebo čočky. Navíc na pobočce v Brně máme speciální akce 1+1 na multifokální brýle a 50% slevu na všechny brýlové obruby.

Pokračovat na web