SPECIÁLNÍ AKCE 1+1 NA MULTIFOKÁLNÍ BRÝLE

V naší pobočce v Brně na ulici Dornych 2a (vedle Galerie Vaňkovka) na vás čeká výhodná nabídka! Při nákupu multifokálních brýlí totiž dostanete další pár skel zcela zdarma. Ušetřete s námi několik tisíc za skla a vyberte si obroučky, které vám padnou.

EYES OPTIK Brno

Oční optika Brno

Otevírací doba:
Po, Út, St, Pa: 9.00 - 17.00
Čtvrtek: 9.00 - 18.00
Sobota: dle dohody

Ostatní dny zavřeno!
Pobočka klimatizována
Odpovědný vedoucí: Bc. Zdeněk Schwab

MĚŘENÍ ZRAKU

Za cenu 420 Kč Vám provedeme odborné dioptrické měření (refrakci). Tuto službu získáte zdarma při zakoupení brýlové obruby nebo brýlových čoček v ceně min. 1000 Kč. Neváhejte nás kontaktovat a domluvte si rovnou termín měření zraku.

SERVIS BRÝLÍ

Poskytujeme záruční i pozáruční servis, drobné opravy, letování na všechny obruby u nás zakoupené. V současné době jsme schopni po domluvě poskytnout pozáruční servis brýlových obrub – většinu druhů oprav a výměn poškozených dílů nebo celých obrub i u obrub nezakoupených na našich pobočkách.

SLEVY PRO POJIŠTĚNCE

Po celý rok poskytujeme slevy od 10% pojištěncům VZP, držitelům SpereCard. Držitelům Rodinných a Senior pasů rovněž poskytujeme slevu 10% na nákup obrub. V průběhu roku poskytujeme akční slevy na všechny produkty až do výše 50%.

Přihlásit se nebo registrovat

Obnovení hesla