Jak probíhá první aplikace kontaktních čoček v optice?

Na první aplikaci kontaktních čoček je vhodné se předem objednat, rezervujete si tak čas, který bude určen jen Vám.  Délka aplikace čoček je přibližně 60 až 90 minut a je zpoplatněna.

V rámci návštěvy dostanete pár jednoduchých otázek ohledně Vašeho zdravotního stavu a požadavků na způsob a rozsah nošení kontaktních čoček. Provádí se několik nutných vstupních vyšetření k výběru optimální varianty kontaktní čočky pro Vás. Zkontrolují se Vaše aktuální dioptrie, změří se zakřivení rohovky a zhodnotí se zdravotní stav Vašich očí. Odborník vybere optimální kontaktní čočku pro Vás. Následuje vysvětlení a ukázka manipulace s kontaktními čočkami (jak je nasadit a vyjmout), včetně doporučení jak správně pečovat o Vaše čočky. Samotný průběh aplikace je naprosto bezbolestný.

Našim stálým zákazníkům nabízíme věrnostní program pro nákup kontaktních čoček v našich prodejnách. Každý náš klient dostává při nákupu kontaktních čoček věrnostní kartičku. K pěti koupeným balením kontaktních čoček pro Vás máme šesté balení zdarma.

Přihlásit se nebo registrovat

Obnovení hesla