Kontaktní čočky

V našich prodejnách aplikujeme také kontaktní čočky. Můžete se k nám objednat pomocí našeho on-line objednávkového systému nebo nás kontaktovat mailem nebo telefonicky.

 

Rezervujte si termín aplikace kontaktních čoček

Rezervujete si tak čas, který bude určen jen Vám. Počítejte s tím, že na aplikaci kontaktních čoček budete potřebovat 60 až 90 minut.

Rezervovat

 

V rámci návštěvy se Vás zeptáme na pár jednoduchých otázek a provedeme několik nutných vstupních vyšetření k tomu, abychom Vám mohli vybrat optimální variantu kontaktní čočky pro Vás. Zkontrolujeme Vaše aktuální dioptrie, změříme si zakřivení rohovky a prohlédneme Vaše oči. Vysvětlíme a ukážeme Vám, jak s čočkami zacházet (jak je nasadit a vyjmout) a doporučíme principy péče o Vaše čočky. Samotný průběh aplikace je naprosto bezbolestný.

Našim stálým zákazníkům nabízíme věrnostní program pro nákup kontaktních čoček v našich prodejnách. Každý náš klient dostává při nákupu kontaktních čoček věrnostní kartičku. K pěti koupeným balením kontaktních čoček pro Vás máme šesté balení zdarma.

 


Kontaktní čočky k dennímu nošení

Kontaktní čočky k dennímu nošení mohou být nasazeny po celý den, ale před spaním musí být vyjmuty. Je dobré vědět, že se u tohoto typu nošení výrazně snižuje riziko komplikací spojených s nošením čoček.

Pokud nenosíte čočky každý den, nechcete se každý den starat o jejich čištění nebo trpíte alergiemi, mohou pro Vás být nejlepším řešením jednorázové jednodenní kontaktní čočky. Vyhodíte je vždy večer a ráno nasadíte zcela nové. Netvoří se na nich usazeniny a není potřeba je čistit. Jednorázové jednodenní kontaktní čočky jsou nejzdravějším a nejpohodlnějším způsobem nošení čoček.

Některé čočky pro denní nošení se vyměňují každý den, jiné každý týden, dva nebo čtyři týdny. Vždy, když jsou čočky nasazovány opakovaně, musí být předtím vyčištěny a dezinfikovány pomocí speciálních roztoků určených výhradně pro kontaktní čočky.

 

Kontaktní čočky k prodlouženému nošení:

Kontaktní čočky se při prodlouženém způsobu nošení ponechávají na očích přes noc a vyměňují se podle doporučení kontaktologa za týden nebo 30 dnů.

 

Péče o kontaktní čočky:

Hlavní pro zdraví Vašich očí je dodržovat správný způsob nošení a včasnou výměnu Vašich čoček. Před každou manipulací s čočkami mějte dobře umyté a osušené ruce. Používejte k čištění Vašich čoček pouze roztoky na kontaktní čočky podle doporučení Vašeho kontaktologa. Čistěte čočky každý den. Měňte pravidelně pouzdro na kontaktní čočky. Nepoužívejte prošlé roztoky na čočky. Pravidelné kontroly u Vašeho očního odborníka jsou důležité pro zdraví Vašich očí. Měly byste je absolvovat alespoň 1x ročně.

Přihlásit se nebo registrovat

Obnovení hesla

ZŮSTÁVÁME OTEVŘENI!

lockdown
Vážení zákazníci,
Navzdory aktuálnímu lockdownu zůstávají všechny naše pobočky otevřeny v původní otevírací době.
Nemusíte se tak bát přijít na vyšetření či pro nové brýle nebo čočky. Navíc na pobočce v Brně máme speciální akce 1+1 na multifokální brýle a 50% slevu na všechny brýlové obruby.

Pokračovat na web