Kontaktní čočky

V našich prodejnách aplikujeme také kontaktní čočky. Můžete se k nám objednat pomocí našeho on-line objednávkového systému nebo nás kontaktovat mailem nebo telefonicky.

 

Rezervujte si termín aplikace kontaktních čoček

Rezervujete si tak čas, který bude určen jen Vám. Počítejte s tím, že na aplikaci kontaktních čoček budete potřebovat 60 až 90 minut.

Rezervovat

 

V rámci návštěvy se Vás zeptáme na pár jednoduchých otázek a provedeme několik nutných vstupních vyšetření k tomu, abychom Vám mohli vybrat optimální variantu kontaktní čočky pro Vás. Zkontrolujeme Vaše aktuální dioptrie, změříme si zakřivení rohovky a prohlédneme Vaše oči. Vysvětlíme a ukážeme Vám, jak s čočkami zacházet (jak je nasadit a vyjmout) a doporučíme principy péče o Vaše čočky. Samotný průběh aplikace je naprosto bezbolestný.

Našim stálým zákazníkům nabízíme věrnostní program pro nákup kontaktních čoček v našich prodejnách. Každý náš klient dostává při nákupu kontaktních čoček věrnostní kartičku. K pěti koupeným balením kontaktních čoček pro Vás máme šesté balení zdarma.

 


Kontaktní čočky k dennímu nošení

Kontaktní čočky k dennímu nošení mohou být nasazeny po celý den, ale před spaním musí být vyjmuty. Je dobré vědět, že se u tohoto typu nošení výrazně snižuje riziko komplikací spojených s nošením čoček.

Pokud nenosíte čočky každý den, nechcete se každý den starat o jejich čištění nebo trpíte alergiemi, mohou pro Vás být nejlepším řešením jednorázové jednodenní kontaktní čočky. Vyhodíte je vždy večer a ráno nasadíte zcela nové. Netvoří se na nich usazeniny a není potřeba je čistit. Jednorázové jednodenní kontaktní čočky jsou nejzdravějším a nejpohodlnějším způsobem nošení čoček.

Některé čočky pro denní nošení se vyměňují každý den, jiné každý týden, dva nebo čtyři týdny. Vždy, když jsou čočky nasazovány opakovaně, musí být předtím vyčištěny a dezinfikovány pomocí speciálních roztoků určených výhradně pro kontaktní čočky.

 

Kontaktní čočky k prodlouženému nošení:

Kontaktní čočky se při prodlouženém způsobu nošení ponechávají na očích přes noc a vyměňují se podle doporučení kontaktologa za týden nebo 30 dnů.

 

Péče o kontaktní čočky:

Hlavní pro zdraví Vašich očí je dodržovat správný způsob nošení a včasnou výměnu Vašich čoček. Před každou manipulací s čočkami mějte dobře umyté a osušené ruce. Používejte k čištění Vašich čoček pouze roztoky na kontaktní čočky podle doporučení Vašeho kontaktologa. Čistěte čočky každý den. Měňte pravidelně pouzdro na kontaktní čočky. Nepoužívejte prošlé roztoky na čočky. Pravidelné kontroly u Vašeho očního odborníka jsou důležité pro zdraví Vašich očí. Měly byste je absolvovat alespoň 1x ročně.

Přihlásit se nebo registrovat

Obnovení hesla