Gucci ve Vyškově

Kdo má slabost pro vkusnou extravaganci globálního významu, může navštívit naši pobočku ve Vyškově. Nabízíme tam nejrozsáhlejší nabídku Gucci brýlí široko daleko!

V nabídce máme osvědčené, stylové kousky a také něco pro odvážnější. Spoustě lidem připadají modely Gucci kontroverzní a to se nám líbí - když produkty umí vyvolat emoce. Přijďte se za námi do Vyškova podívat a zjistit, jaké emoce naše nabídka vyvolá ve vás!

Stručná historie Gucci

Začátky: Firma nedávno oslavila úctyhodných sto jedna let od založení. V roce 1921 si Guccio Gucci otevřel butik, ve kterém zboží vyráběl a také prodával. Výroba se zabývala převážně koženou výbavou zaměřenou pro pohodlnější jízdu na koni - sám Gucci měl totiž koně velmi rád. K práci ho tedy poháněla silná vnitřní motivace.

Z bídy až na vrchol: Ani nedostatek kůže během druhé světové války nedonutil Gucciho vzdát se, v nouzi k výrobě chytře použil snadno dostupný bambus. Tímto krokem nevědomky zapustil kořeny hitu, který se vyrábí dodnes - Bamboo bag.

Značka pomalu rozšiřovala sortiment a za ta léta se plynule vypracovala k celosvětovým úspěchům a tím i k obrovským dolarovým obratům. Máme radost z toho, že Eyes Optik vám aktuálně může nabídnout produkty této mega značky, a vy se tak můžete stát její součástí.