Jaké jsou nejlepší sluneční brýle pro řidiče?

Nejpoužívanějšími brýlovými čočkami s kvalitním zobrazením jsou polarizační brýlové čočky. Jsou vyrobeny tak, aby nedocházelo k odleskům od vodorovných ploch (silnice, kapota, palubní deska auta). Navíc nezkreslují signální barvy signalizace a současně zvýrazňují kontrasty. Nabízeny jsou i v dioptrických variantách.

Dále se používají samozabarvovací brýlové čočky speciálně vyvinuté pro řidiče reagující na UV záření i na viditelné světlo kombinované s polarizací. Inteligentně tak mění svou propustnost světla (své zabarvení) podle momentálních světelných podmínek.

Samozřejmě nepostradatelným doplňkem polarizačních brýlových čoček je antireflexní vrstva posilující vlastnosti polarizace (zvýšení kontrastu vidění a snížení oslnění).

Novinkou je speciální úprava vyvinutá pro řidiče na potlačení noční odrazivosti a tím snížení nočního oslnění, která se vyrábí pro čiré nebo samozabarvovací brýlové čočky.

Přihlásit se nebo registrovat

Obnovení hesla

ZŮSTÁVÁME OTEVŘENI!

lockdown
Vážení zákazníci,
Navzdory aktuálnímu lockdownu zůstávají všechny naše pobočky otevřeny v původní otevírací době.
Nemusíte se tak bát přijít na vyšetření či pro nové brýle nebo čočky. Navíc na pobočce v Brně máme speciální akce 1+1 na multifokální brýle a 50% slevu na všechny brýlové obruby.

Pokračovat na web